dla dzieci

„W siódmym niebie” –Teatr Sensoryczny Minimi, Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2019, spektakl dla najnajów

dla dzieci

„W siódmym niebie” –Teatr Sensoryczny Minimi, Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2019, spektakl dla najnajów

„W siódmym niebie” –Teatr Sensoryczny Minimi, Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2019, spektakl dla najnajów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

„W siódmym niebie” – spektakl dla najnajów
Teatr Sensoryczny Minimi
spektakl w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci

„W siódmym niebie” to naj-najowe, kameralne warsztaty dla najmłodszych i ich opiekunów z pogranicza teatru przedmiotu i edukacji sensorycznej.

Główną ideą projektu jest wspólne działanie: wsparcie najmłodszych w odkrywaniu swoich możliwości, zainteresowań, obserwowaniu świata dookoła. To również bardzo łagodne, przyjazne wprowadzenie do świata teatru. Nie ma tu klasycznego podziału na widownię i scenę – wszystkie działania prowadzone są pośród dzieci i opiekunów, dzięki czemu najmłodsi mogą w nich czynnie uczestniczyć oraz bezpośrednio doświadczać każdej z proponowanych zabaw.

Czym są zmysły? Jak je nazwać? Jak rozpoznać? Na pewno uda się to zrobić „W siódmym niebie”!

Przytul się do miękkiej chmury i powąchaj, jakie zapachy może przynieść wiatr. A może razem wdmuchniemy na niebo chmurę w innym kolorze? Jest szara? Czy ona szumi? Co to oznacza? Gdy schowasz się pod chmurkowym kocykiem, za chwilę przekonasz się jak miły w dotyku i puszysty jest śnieg. A gdy zajdzie słońce, wybierzemy się w podróż pośród gwiazd!

Księżyce z lustrzanych kul, tęcza, kolorowy deszcz, chmurkowe tunele – wspólnie z aktorami odkryjecie, jak niezwykłe może być niebo!

– zapraszają twórcy spektaklu

Koncepcja i scenografia – Katarzyna Kawalec

Opracowanie plastyki – Areta Puchalska

Muzyka – Radosław Bolewski

Projekt powstał we współpracy z Fundacją Sceny Lubelska 30/32 w Warszawie i Klubem Kultury Akwarium w Rzeszowie Fundusz Inicjatyw Obywatelskich).

Serdecznie zachęcamy do czynnego udziału również opiekunów. Ze względu na specyfikę działań, poprosimy wszystkich o zdjęcie butów.

Projekt powstał z myślą o dzieciach od 6 miesięcy do 4 lat.

Czas trwania: 50 min.

Ilość uczestników: około 40

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „W siódmym niebie” –Teatr Sensoryczny Minimi, Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2019, spektakl dla najnajów

Przedstawienie fantastyczne!! Warto było pójść. Przygotowanie na bardzo wysokim poziomie, dobrze zorganizowane. Polecam
Fantastyczny spektakl! Pełen ciekawych obrazów i dźwięków. Piękna, prosta historia do nauki zjawisk przyrody i świata. Polecam gorąco!

Polecane z kategorii dla dzieci