Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

"W to mi graj" Teatr Afront

dla dzieci

"W to mi graj" Teatr Afront

"W to mi graj" Teatr Afront - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„W to mi graj!” to opowieść o tym, że „jak ty komu, tak on tobie” oznacza odpłatę także za wyświadczaną innym pomoc, że warto dać każdemu szansę, gdyż przy bliższym poznaniu może się okazać, ze tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli, a kiedy robi się coś wspólnie, nawet nieciekawe zadanie staje się dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.

Centralnym elementem spektaklu są bajki Fredry, Mickiewicza i Słowackiego, z których dziś tak samo jak i kiedyś, płynie nauka dla młodego pokolenia, zaś zaprezentowanie ich w formie wpadających w ucho piosenek pomoże dzieciom lepiej zapamiętać wiersze i wypływające z nich morały.

Teatr w swoim repertuarze prezentuje zarówno formuły improwizacyjne, które znane są szerokiej publiczności z telewizji lub występów innych grup zajmujących się improwizacją, jak i własne autorskie przedsięwzięcia np. pierwszy w Polsce spektakl improwizowany od początku do końca wierszem – „Rymem go!”. Teatr Improwizacji AFRONT wielokrotnie gościł na różnych festiwalach teatralnych m.in. w Olsztynie, Goleniowie, Konstancinie, Poznaniu, Tarnowie, Krośnie, Wrocławiu. AFRONT jako jedyna grupa w Polsce dwukrotnie (odbyły się 2 edycje turnieju) dotarł do finału rozgrywek Liga Mecz Impro.

Obsada: Katarzyna Gruszewska, Katarzyna Wykło, Joanna Mazewska, Dorota Jarząbek - Rogaczyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: "W to mi graj" Teatr Afront


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci