Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W OPOWIEŚĆ: SZYMON GÓRALCZYK I OPOWIEŚCI DRZEW

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W OPOWIEŚĆ: SZYMON GÓRALCZYK I OPOWIEŚCI DRZEW

WKRĘĆ SIĘ W OPOWIEŚĆ: SZYMON GÓRALCZYK I OPOWIEŚCI DRZEW - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Drzewa to piękne istoty, które wiele lat stoją w jednym miejscu i obserwują to co dzieje się dookoła. Lubią towarzystwo innych drzew, bo wtedy mogą ze sobą rozmawiać i pomagać sobie wzajemnie. Co opowiadają drzewa? Jakie są te piękne istoty, które zasypiają na zimę a budzą się wiosną? Posłuchajmy jednego z najlepszych opowiadaczy w Polsce.

O tym co działo się w lesie, o przygodach wielu drzew i o tym czy drzewa potrafią mówić (?!) usłyszycie na spotkaniu z baśniami. Opowiada i gra na instrumentach: Szymon Góralczyk (kankles, bęben obręczowy, tank drum).

Szymon Góralczyk – bajarz, podróżnik i poszukiwacz. Opowiadać zaczął przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą (Meksyk, Kuba, Palestyna). Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość.

Bilety: 15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły) – już wkrótce rozpoczniemy sprzedaż wejściówek.

Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką). Wydarzenie familijne od lat 3 do 103.

Liczba miejsc ograniczona!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: WKRĘĆ SIĘ W OPOWIEŚĆ: SZYMON GÓRALCZYK I OPOWIEŚCI DRZEW


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci