Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: K JAK FRIDA KHALO I GUSTAV KLIMT

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: K JAK FRIDA KHALO I GUSTAV KLIMT

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: K JAK FRIDA KHALO I GUSTAV KLIMT - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kolejne spotkanie poświęcone będzie dwojgu artystom. Każdy uczestnik będzie mógł zainspirować się twórczością Fridy Khalo lub Gustawa Klimta, a może… i Fridą i Klimtem równocześnie?

Frida Khalo – meksykańska artystka słynąca z malarskich autoportretów na pograniczu meksykańskiego folkloru i surrealizmu.

Gustaw Klimt – austriacki malarz i grafik, kwintesencja secesyjnego stylu, jego obrazy ociekają złotem i przepychem.

Na spotkaniu w ramach cyklu “Wkręć się w sztukę” uczestnicy poznają sylwetki tych wyjątkowych artystów, zapoznają się z ich twórczością, a także będą tworzyć portrety lub autoportrety. W ich tworzeniu będzie można się inspirować zarówno meksykańskim temperamentem Fridy, jak i elegancją i przepychem Klimta. Wszystkie powstałe prace doskonale sprawdzą się jako dzieło sztuki do zawieszenia w domowej galerii, lub jako prezent dla kogoś bliskiego.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: K JAK FRIDA KHALO I GUSTAV KLIMT


Jak działają recenzje?
Jak zawsze wspaniałe i twórcze spotkanie. Córka zawsze na nie czeka, a my z mężem licytujemy się kto z nią pójdzie. Prace znowu zawisły w domowej galerii :), Można spokojnie wydłużyć czas tych spotkań, bo wczoraj nikomu nie chciało się wychodzić ;)
Maja 19.12.2022 10:24
WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: K JAK FRIDA KHALO I GUSTAV KLIMT
Radom, 18.12.2022
Daszyńskiego 5 - parter

Polecane z kategorii dla dzieci