Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: M JAK JACEK MALCZEWSKI

dla dzieci

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: M JAK JACEK MALCZEWSKI

WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: M JAK JACEK MALCZEWSKI - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Malarz pochodzący z Radomia, gdzie znajduje się Muzeum imienia artysty. Przedstawiciel nurtu symbolistów, tworzył na przełomie XIX i XX wieku.

Autor około 2000 obrazów, z których do dziś zachowało się około 1200. Tworzył szkice i rysunki lecz największą sławę przyniosły mu obrazy olejne. Przedstawiał często sceny sielankowe, w które wprowadził motywy z mitologii greckiej i rzymskiej. Częstym motywem jego prac był on sam, stworzył liczne autoportrety.

W Radomiu oprócz muzeum znajdziemy ulicę Jacka Malczewskiego, pomnik i dom artysty. Na warsztatach Wkręć się w sztukę z Panem od Plastyki poznamy twórczość Jacka Malczewskiego, poznamy kilka mitologicznych postaci, a także stworzymy wyjątkowe dzieła inspirowane twórczością artysty w myśl idei, że każdy z nas jest artystą.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne nawww.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: M JAK JACEK MALCZEWSKI

Jak zawsze świetnie! Wiedza i ćwiczenia plastyczne w rodzinnym gronie:)
Izabela 13.02.2023 08:28
WKRĘĆ SIĘ W SZTUKĘ: M JAK JACEK MALCZEWSKI
Radom, 12.02.2023
Daszyńskiego 5 - parter

Polecane z kategorii dla dzieci