dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Sitr0xem

dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Sitr0xem

Wakacyjny Brawl Stars z Sitr0xem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Brawl Stars z Sitr0xem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie SITR0X, a grą dnia będzie BRAWL STARS!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od SITROXA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju BRAWL STARS z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od SITROXA**.**

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł"Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super. Bylo bardzo fajnie. Selfie i wspólna gra. 😎
Było super profesjonalnie
Było ok. W Jastrzębiej padł prąd, ale Sitr0x "dał radę". :-)
Syn mega zadowolony.. Miły sympatyczna chłopak dobry kontakt z młodymi fanami
Syn zachwycony całym wydarzeniem. Jest ok
Wspaniałe, dynamiczne spotkanie. Zabawny konferansjer i przede wszystkim przemiły, wygadany Sitr0x. Polecamy!
Syn zadowolony, a i nawet żona:)
Spotkanie dla fanów Brawl Stars na szóstkę!!! Wspaniały kontakt dzieciaków i opiekunów z SitrOxem.
Wszystko ok. Tylko było bardzo gorąco. Namiot nie miał żadnej wentylacji. Duży plus dla SitrOxa -bardzo sympatyczny młody człowiek.
Jestem przekonany, że dzieciaki bawiły się świetnie! Sitr0x to wesoły, elokwentny i bystry chłopak, który świetnie sobie radził na scenie. Trochę dłużył się czas podczas pojedynków i na koniec, przy indywidualnym spotkaniu z Gwiazdą, ale cóż - inaczej się nie da - każdy chciał mieć z nim swoje 30 sekund :D
Super spotkanie. Jestem zadowolona jako mama, syn zachwycony.
Rodzice wynudzeni ale dzieci szczęśliwe 😂 miło i wesoło 😊😊😊
Super spotkanie. Syn zachwycony. Trochę drogie bilety, ale było warto 😀
Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie. Konferansjer- świetny poziom komunikacji, interakcji z publicznością i koordynacji wydarzenia. Gwiazda wydarzenia - Sitrox, świetny komunikacyjnie i interpersonalnie. Wciągał swoich słuchaczy w opowieści na temat siebie, historii kanału na YT oraz samej gry. Event bardzo na plus!
bulo super
Bardzo fajne spotkanie.
Ja byłam tylko "kosmitą"(rodzicem). Mojemu dziecku się podobało. Ja patrząc na to z "dorosłego" punktu widzenia, raczej dostatecznie bym całe wydarzenie oceniła.
Dzieciaki baaardzo zadowolone!!! 👍 😉
Sitr0x był bardzo otwarty i super się bawiłem.
Rewelacja :)

Polecane