dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem

dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem

Wakacyjny Fortnite z Farellem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie FARELL, a grą dnia będzie FORTNITE!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od FARELLA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju FORTNITE z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od FARELLA.

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł"Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zajebiste spotkanie farell super polecam
Super organizacji, bez żadnych zastrzeżeń
Syn był mega zadowolony/ polecam!
wydałam więcej kasy niż na występ wysokiej klasy kabaretu a dostałam nudne spotkanie z facetem, który mówi 'tera" i "lubiałem". Plus 30 minut czekania w kolejce po zdjęcie i autograf - oczywiście dodatkowo płatne. Wydałam 230zl na 4 osoby, zdecydowanie za dużo jak na poziom imprezy i "gwiazdy"
Wydarzenie bardzo udane!
Wnuk był zachwycony. Podobnie jak jego rówieśnicy. Wspólną gra z Farellem strzał w dziesiątkę. Jedyny niewielki minus to nie poinformowanie osób, które zamawiamy bilet przez Internet, że można wziąć udział w rozgrywce bez konieczności posiadania telefonu. Telefony udostępnił organizator. Bardzo dobry pomysł. Kontakt Farella z najmłodszą publicznością super. Bardzo otwarty i medialny.
Bardzo dobry invent z Farellem, więcej takich spotkań, przyjechaliśmy z Jarosławca będąc podczas urlopu, syn był bardzo zadowolony, aż gotował się na to spotkanie, nawet podczas gry z Farellem udało mu się go zlokwidować i wygrać jedną rozgrywkę, wszystko ok, pozdrawiam
Syn mega zadowolony! Oby więcej takich spotkań. Polecam!!!
Super było. Farell jest spoko. Pozdrawienia od Bartka

Polecane