dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem

dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem

Wakacyjny Fortnite z Farellem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Farellem - Władysławowo Scena Kulturalna Władysławowo 2019 YT | Kupuj Bilety Online

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie FARELL, a grą dnia będzie FORTNITE!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od FARELLA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju FORTNITE z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od FARELLA.

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł"Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Władysławowo

Brak wydarzeń w: Władysławowo

Recenzje

Zajebiste spotkanie farell super polecam
Super organizacji, bez żadnych zastrzeżeń
Syn był mega zadowolony/ polecam!
wydałam więcej kasy niż na występ wysokiej klasy kabaretu a dostałam nudne spotkanie z facetem, który mówi 'tera" i "lubiałem". Plus 30 minut czekania w kolejce po zdjęcie i autograf - oczywiście dodatkowo płatne. Wydałam 230zl na 4 osoby, zdecydowanie za dużo jak na poziom imprezy i "gwiazdy"
Wydarzenie bardzo udane!
Wnuk był zachwycony. Podobnie jak jego rówieśnicy. Wspólną gra z Farellem strzał w dziesiątkę. Jedyny niewielki minus to nie poinformowanie osób, które zamawiamy bilet przez Internet, że można wziąć udział w rozgrywce bez konieczności posiadania telefonu. Telefony udostępnił organizator. Bardzo dobry pomysł. Kontakt Farella z najmłodszą publicznością super. Bardzo otwarty i medialny.
Bardzo dobry invent z Farellem, więcej takich spotkań, przyjechaliśmy z Jarosławca będąc podczas urlopu, syn był bardzo zadowolony, aż gotował się na to spotkanie, nawet podczas gry z Farellem udało mu się go zlokwidować i wygrać jedną rozgrywkę, wszystko ok, pozdrawiam
Syn mega zadowolony! Oby więcej takich spotkań. Polecam!!!
Super było. Farell jest spoko. Pozdrawienia od Bartka

PROMOCJA DNIA

-25%

Płock
28.02.2020 19:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane

Władysławowo inne wydarzenia