dla dzieci
Wakacyjny Fortnite z Manoykiem

dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Manoykiem

 
Wakacyjny Fortnite z Manoykiem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Manoykiem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie MANOYEK, a grą dnia będzie FORTNITE!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od  MANOYKA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju FORTNITE  z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od MANOYKA.

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

 

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł "Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE NALEŻY POSIADAĆ WŁASNY SMARTFON Z ZAINSTALOWANĄ MOBILNĄ WERSJĄ GRY FORTNITE ORAZ DOSTĘPEM DO INTERNETU.

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Super zabawa dla dziecka, fajnie poprowadzona impreza, polecam!!!!
Super sprawa, młody przez cały dzień mówił tylko o Manoyku, w końcu spotkał swojego pierwszego youtubera na żywo:) Kupił już bilety na wszystkie spotkania z pozostałymi graczami.
 

Polecane