dla dzieci
Wakacyjny Fortnite z Manoykiem

dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Manoykiem

Wakacyjny Fortnite z Manoykiem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wakacyjny Fortnite z Manoykiem - Jastarnia Scena Kulturalna Jastarnia 2019 YT | Kupuj Bilety Online

Pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie! To niezwykła okazja, aby spotkać na żywo najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Twórcy opowiedzą na scenie o tym jak „od kuchni” wygląda tworzenie treści śledzonych codziennie przez miliony internatów oraz jak wygląda życie i praca influencera. Publiczność będzie miała okazję zadawać pytania, na które twórcy będą odpowiadać. Każde z wydarzeń poświecone jest wybranemu twórcy oraz grze, w której on się specjalizuje!

Tym razem bohaterem spotkania będzie MANOYEK, a grą dnia będzie FORTNITE!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się od  MANOYKA o sekretach tworzenia Youtubowego kanału, o życiu prywatnym, o jego pasjach i o tym co najbardziej lubi jeść na śniadanie! Możecie wziąć udział w turnieju FORTNITE  z ciekawymi nagrodami, który będzie transmitowany na żywo na wielkim kinowym ekranie w trakcie wydarzenia. Nie zabraknie również czasu, na to żebyście sami zadali Waszemu idolowi najbardziej nurtujące Was pytania. Na koniec będziecie mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie „Meet & Greet”, czyli “sam-na-sam” z Gwiazdą! Przybijecie piątki, zrobicie selfie, i dostaniecie autograf od MANOYKA.

Zapraszamy na naszego Instagrama, na którym znajdziecie wiele materiałów i relacji z wydarzeń: https://www.instagram.com/scena_kulturalna_official/

 

Bilety na spotkanie dostępne w opcjach:

40 zł – bilet wstępu - sektor B

50 zł – bilet wstępu - sektor A

15 zł "Meet & Greet" - dodatek do biletu umożliwiający udział w indywidualnym i ekskluzywnym spotkaniu z Youtuberem w limitowanej liczbie osób. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU!

15 zł„Gra z Youtuberem” – dodatek do biletu umożliwiający podczas spotkania zagranie w grę razem z Youtuberem i innymi graczami na sali. UWAGA! TEN DODATEK WAŻNY JEST TYLKO Z ZAKUPIONYM BILETEM WSTĘPU! 

25 zł – bilet wstępu ulgowy – dla rodzica lub opiekuna powyżej 18 roku życia (weryfikacja przy wejściu na salę)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Jastarnia

Brak wydarzeń w: Jastarnia

Recenzje

Spotkanie fajne, Youtuber sympatyczny, natomiast pan prowadzacy spotkanie to jakaś porażka. Youtuber opowiadal o sobie a pozniej dzieci mogly zadawac pytania. Padaly bezsensowne pytania. Prowadzacy powinien zapytac jakie ma dziecko pytanie i jesli juz ktos o czyms mówił to po co pytac drugi raz o to samo. No i kolejka po zdjecie z Manoykiem. Zamiast puszczać dzieci rzędami był by porzadek a tak wszyscy na chura rzucili się do kolejki. Wydłużyło to czas spotkania. Pan prowadzacy do domu. Cala reszta spoko
Było Super. Dzieci zadowolone. Był czas na rozmowę z Manoykiem i miłą pamiątkę z autografem. No i oczywiście fotka własnym sprzętem.
Super zabawa dla dziecka, fajnie poprowadzona impreza, polecam!!!!
Super sprawa, młody przez cały dzień mówił tylko o Manoyku, w końcu spotkał swojego pierwszego youtubera na żywo:) Kupił już bilety na wszystkie spotkania z pozostałymi graczami.

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
27.10.2019 19:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane

Jastarnia inne wydarzenia