dla dzieci

Warsztaty zero waste dla dzieci Zrób zabawki dla psów z niepotrzebnych ubrań! Grupa Starsza

dla dzieci

Warsztaty zero waste dla dzieci Zrób zabawki dla psów z niepotrzebnych ubrań! Grupa Starsza

Warsztaty zero waste dla dzieci Zrób zabawki dla psów z niepotrzebnych ubrań! Grupa Starsza - Bilety na wydarzenie dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Poniższe warsztaty DYI organizowane są w ramach trwającej akcji „Karma wraca! Dołącz do zbiórki i pomóż zwierzętom” zainicjowanej po raz kolejny przez SKENDE i sklep Aquael Zoo. Warsztaty są bezpłatne, ale zachęcamy, aby dzieci jako „wpisowe” przyniosły karmę lub inny smaczek dla potrzebujących zwierząt.
Zapraszamy!

GRUPA STARSZA (9 – 14 lat):
Na warsztatach dzieci samodzielnie zrobią zabawkę zero waste. Będzie to szarpak – ośmiorniczka, wykonany z niepotrzebnego t-shirtu. Dodatkowo, samodzielnie przygotują specjalną zawieszka, tzw. „adresówkę” z imieniem swojego czworonoga i nr telefonu właściciela. To idealny gadżet, który sprawi, że pupil będzie bezpieczny. Jeśli dzieci nie mają psów, to idealny prezent dla kogoś z czworonożnym pupilem. Oprócz tego, uczestnicy nauczą się, co zrobić, gdy spotkają psa bez swojego właściciela i jak bezpiecznie zachować się wobec nieznanych czworonogów.

**Dzieci przynoszą ze sobą:
• niepotrzebny t-shirt (najlepiej większy rozmiar – t-shirt mamy lub taty)

Dzieci po zajęciach mogą zabrać wykonane zabawki ze sobą lub przekazać je dla Fundacji na rzecz Ochrony Zwierząt Ex Lege. Na zajęciach dzieci powinny przebywać pod opieką rodziców.**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Warsztaty zero waste dla dzieci Zrób zabawki dla psów z niepotrzebnych ubrań! Grupa Starsza

Super pomysł na dobrą zabawę dla dzieci a przy okazji spora dawka edukacji 🙂 Zabawka dla psa już jest w użyciu - bardzo się podobała. Cieszymy się, że przy okazji mogliśmy wesprzeć bezdomne zwierzaki. Same plusy.
Ela 30.01.2022 08:30

Polecane z kategorii dla dzieci