Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

"Witaminowa przygoda" - Teatr Promyk

dla dzieci

"Witaminowa przygoda" - Teatr Promyk

"Witaminowa przygoda" - Teatr Promyk - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zaczyna się od sterty zgubionych walizek, jednak… głównymi postaciami są doskonale znani naszym dzieciom mieszkańcy lasów; dwa zające, wilk, oraz ptaszki. Wieczorami dziadek Skakazjusz czytuje wnuczkowi Kickowi bajki. Jednak z każdą chwilą sprawia mu to coraz większy kłopot, ponieważ zaczyna coraz słabiej widzieć. Przyczyną kłopotów ze zdrowiem jest brak witamin w słodyczach, będących jedynym pożywieniem naszych nietypowych bohaterów. Ratunkiem w tej sytuacji staje się zdobycie przez małego zajączka dla swojego dziadka marchewki, będącej skarbnicą witamin. Okazuje się, że nie jest to takie proste zadanie, zwłaszcza, że nie wszyscy leśni sąsiedzi są mu naprawdę życzliwi. Oczywiście z pomocą widzów, wszystko kończy się szczęśliwie. Nieskomplikowana fabuła, rozliczne perypetie pomiędzy bohaterami, tworzą jasną i zrozumiałą całość, dostarczającą uczestnikom wielu wrażeń estetycznych, artystycznych i oczywiście mnóstwo dobrej zabawy. Dodatkową atrakcją dla uczestników przedstawienia jest bardzo bliski kontakt z bohaterami, którzy często działają bezpośrednio wśród widzów.
Oprócz efektownych, kolorowych lalek i dekoracji, czy też melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek, w spektaklu zawarte są także przesłania dydaktyczne. Zachęcanie do czytania dzieciom bajek, oraz oswajanie ich z koniecznością jedzenia owoców i warzyw, ze względu na wchodzące w ich skład witaminy, tak bardzo potrzebne dla prawidłowego rozwoju i zachowania zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Witaminowa przygoda" - Teatr Promyk

Przedstawienie było w porządku. Dzieci dobrze się bawiły a to najważniejsze. Jedyna uwaga: na balkonie nie widać było całej sceny.
A.M. 08.11.2021 23:43
było superrrrr.....
MAGADALENA 08.11.2021 16:21
Dziecko bawiło się świetnie. Polecam.
Nina 08.11.2021 09:02

Polecane z kategorii dla dzieci