dla dzieci

Wkręć się w muzykowanie: Aladyn

dla dzieci

Wkręć się w muzykowanie: Aladyn

Wkręć się w muzykowanie: Aladyn - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na pełną przygód opowieść o ALADYNIE. Poznamy księżniczkę, córkę Sułtana, będziemy latać czarodziejskim dywanem, by w końcu odszukać Dżina zamkniętego w czarodziejskiej lampie.

Oto MUZYCZNE OPOWIEŚCI ence-pence, gdzie taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości. To wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są nie tylko jego odbiorcami, ale stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki.

PROWADZENIE: Kinga Bobienko - muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Polecam. Świetna zabawa dla dzieci i historia o Aladynie w jednym. Nauka poprzez zabawę zawsze działa. Uwielbiamy z córką Wkreć się w muzykowanie.
Wioletta 08.03.2021 12:00
Super :)
Super!!
Jak zawsze super.

Polecane