dla dzieci

Wkręć się w sztukę: H jak Horowitz

dla dzieci

Wkręć się w sztukę: H jak Horowitz

Wkręć się w sztukę: H jak Horowitz - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na uwielbiane przez Was warsztaty familijne! Ryszard Horowitz to polski fotografik tworzący w Stanach Zjednoczonych, prekursor komputerowego przetwarzania fotografii. Podczas spotkania w ramach cyklu warsztatów z Panem od plastyki poznamy technikę asamblażu. Stworzymy niepowtarzalne dzieła inspirowane twórczością artysty. Każdy mały i duży uczestnik zajęć skomponuje dzieło gotowe do oprawienia w ramkę.

Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki, arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii. W swojej wieloletniej pracy z dziećmi skupia się na wzmacnianiu poczucia pewności siebie i sprawczości uczestników zajęć. Na pierwszym miejscu stawia zabawę i rozwój kreatywności, efekt końcowy ćwiczeń jest tylko dodatkiem do tego co wydarza się w procesie twórczym. Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Wstęp płatny: 15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Już wkrótce rozpoczniemy sprzedaż biletów!

Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wkręć się w sztukę: H jak Horowitz

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci