Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

dla dzieci

Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski

dla dzieci

Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski

Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Michał Ichnowski to artysta malarz i rzeźbiarz pochodzący z Radomia. Specjalizował się w malarstwie portretowym, malował również pejzaże. Posługując się techniką pasteli stworzył wiele obrazów przedstawiających kobiety, a także ilustrował książki i był autorem pocztówek. Podczas warsztatów powstaną pocztówki z Radomiem w roli głównej. Cyklowi “Wkręć się w sztukę” przyświeca idea, że każdy z nas jest artystą.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski

Jak zawsze świetna zabawa!
Izabela 10.10.2022 10:45
Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski
Radom, 09.10.2022
MOK Amfiteatr- Daszyńskiego 5

Polecane z kategorii dla dzieci