dla dzieci

Wkręć się w teatr: Bajka o lodowej górze i królewnie Marysi

dla dzieci

Wkręć się w teatr: Bajka o lodowej górze i królewnie Marysi

Wkręć się w teatr: Bajka o lodowej górze i królewnie Marysi - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wkręć się w teatr”. Tym razem aktorzy O!Teatr opowiedzą Bajkę o lodowej górze i królewnie Marysi.

W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że "na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni", królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Rodzice postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć taką żonę?

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy warto postępować egoistycznie, dowiemy się, jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

Liczba miejsc ograniczona.

15 zł – bilet normalny, 50 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych)
*kupując bilet, wybierasz godzinę spektaklu. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wkręć się w teatr: Bajka o lodowej górze i królewnie Marysi

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci