dla dzieci

Familijny spektakl dla dzieci w wieku 2,5+ „Zaczarowany Kapturek"

dla dzieci

Familijny spektakl dla dzieci w wieku 2,5+ „Zaczarowany Kapturek"

Familijny spektakl dla dzieci w wieku 2,5+ „Zaczarowany Kapturek" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Familijny spektakl dla dzieci w wieku 2,5+
„Zaczarowany Kapturek" 
8.11.2020, niedziela
godz. 15.30 pierwszy spektakl,
godz. 17.00 drugi spektakl.

Bilet w cenie 12 zł, liczba miejsc ograniczona (25% widowni).
Sztukmistrz nad sztukmistrzami zaprosi nas do niezwykłego świata baśni i teatru jednocześnie. Pojawią się wilk, babcia, myśliwy, mama oraz Czerwony Kapturek, który jednak w niczym nie przypomina dziewczynki znanej z opowieści Braci Grimm. Przedstawienie w formie tradycyjnego teatru pacynek, w którym aktor-magik zręcznie wciela się w każdą postać, błyskawicznie zmieniając lalki na dłoniach. Barwna scenografia sprawia, że dzieciaki odwiedzają różne miejsca.
Czas: 40 minut

Zasady uczestnictwa w spektaklu
Po długiej przerwie ponownie zapraszamy najmłodszych na spektakl teatralny. Mamy nadzieję, że już nie możecie się doczekać. W listopadzie zapraszamy na przedstawienie „Zaczarowany Kapturek”.
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną musimy zadbać o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Wprowadzamy kilka zasad dotyczących bezpiecznego udziału w wydarzeniu teatralnym i bardzo prosimy o ich przestrzeganie.

  1. Zachęcamy do zakupienia biletów w systemie online.
  2. Dom kultury jest otwarty dla widzów 30 minut przed spektaklem.
  3. Wejście do DK Zacisze i przebywanie na terenie domu kultury jest możliwe tylko w maseczkach zakrywających usta i nos. Obowiązek ten dotyczy również czasu trwania spektaklu. Zwolnione z tego obowiązku są dzieci do ukończenia 5 r.ż.
  4. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce.
  5. Przy wejściu do sali teatralnej odbywa się kontrola biletów.
  6. Prosimy o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc i stosowanie się do wskazówek pracowników DK Zacisze. Bezpośrednio obok siebie mogą usiąść osoby z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia, członkowie rodziny.
  7. Wejście do sali teatralnej jest możliwe po złożeniu przez Widza oświadczenia, że wg swojej wiedzy nie jest osobą zakażoną, przebywającą na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazującą cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności). Formularz oświadczenia jest dostępny na stronie oraz w siedzibie DK Zacisze.
  8. Zakup biletu i uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Familijny spektakl dla dzieci w wieku 2,5+ „Zaczarowany Kapturek"

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci