dla dzieci

pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego

dla dzieci

pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego

pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W piątek (13.08) o godz. 12:00 dzieci uczestniczące w naszej akcji Halo Wakacje wezmą udział w pokazie iluzji Konrada Modzelewskiego. Ponieważ sala jest duża i mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, szkoda żeby były niewykorzystane! Zapraszamy dzieci do skorzystania z darmowych wejściówek :)

Iluzjonista Konrad Modzelewski – specjalista od rozbawiania dzieci za pomocą magii! Spodziewajcie się brzuchów obolałych od śmiechu!

Show Konrada jest mocno interaktywne, jako że nasz magik jest straszną fajtłapą, dzieci ciągle muszą mu pomagać. Czasem podpowiedzą, co robi źle, czego nie zauważył, czy co tam upuścił. Do niektórych numerów nasz prestidigidigi... magik potrzebuje asystentów wybieranych spośród publiczności. W programie nie zabraknie też pokazu żonglerki!

Głównym celem Konrada jest to, aby dzieci nie przestawały się śmiać! Nowatorskie podejście, masa humoru i sztuczki magiczne, które czasem nawet się udają! To wszystko sprawi, że BĘDZIE TO NIEZAPOMNIANE WIDOWISKO!


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci