film

1800 Gramów

film

1800 Gramów

1800 Gramów - Bilety do kina

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

OBSADA: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka

REŻYSERIA: Marcin Głowacki

SCENARIUSZ: Piotr Jasek, Jan Holoubek

ZDJĘCIA: Dariusz Rudziński

PRODUCENT: Krystyna Lasoń

GATUNEK: komediodramat

CZAS TRWANIA: 101

PRODUKCJA: Polska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje 1800 Gramów

Bardzo mi się podobało ,wspaniala obsada aktorska , super czekam na styczniowe premiery
Polecam👍😊
Anonim 14.12.2019 08:27
Tradycyjnie opiszę.......film super, kino do remontu. Kino kusi i wabi tylko z zewnątrz i tylko pierwszym wejściem, po przekroczeniu "kurtyny" na sale widowiskową-starte komunistyczne wyposażenie. Film wpasowany tematycznie "w czas świąteczny". Początkowo miałam odczucie, że będzie to "ciężki" film bo łapał za serce i krtań bardzo często- ale ostatecznie wyszłam z seansu zadowolona. Było kilka komediowych sytuacji. Ale generalnie film idealnie odzwierciedla dzisiejszą rzeczywistość. POLECAM
Bardzo dobry film, wzruszający, poruszający ważny temat społeczny.
Bardzo wzruszający i pouczający film. Godny polecenia. Wspaniała rola Magdaleny Różczki !!! i jej kreacja poruszająca ważny temat. Mam nadzieję że ten film sprawi aby problem adopcji dzieciaczków chociaż trochę się polepszył :)
Film ciekawy przyjemnie się oglądało
Karola.sz 08.12.2019 08:28
Film rewelacyjny nie rozumiem tylko tego , ze kupujac 3 bilety po 15zl. przez payu zaplacilam za nie 49,50 zl. Pierwszy raz sie spotykam z taka prowizja nigdzie tego nie ma
Kadia45 07.12.2019 10:45
Film lekki i przyjemny. Są chwile do łez i do śmiechu.Po filmie też chwila na refleksje. Właśnie taki powinien być film, taki po którym mamy choćby krótkie przemyślenia.POLECAM!
Być może chodziło o oswojenie widza z trudnym i większości ludzi nie dotyczącym, jednak ważnym tematem i stąd te bajkowe ujęcia i happy end. Zawsze to krok do przodu. Jako matka adopcyjna doceniam tą próbę, a jednocześnie czuję niesmak, że jedyni rodzice adopcyjni w filmie zostali przedstawieni w ten sposób. Rozumiem też, że w tak krótkim czasie nie można przekazać wszystkiego.
Super Film chwytający za serce....Polecam❤💕💓
Wzruszajacy, piekny film. Polecam
Seans bardzo dobry , licze na więcej takich wydarzeń.
Bardzo piękna i ciepła opowieść,idealnie wpasowująca się w przedświąteczny czas.A o czym?o miłości,która wszystko potrafi zastąpić,wskazać drogę do podążania jej śladem.
ernest76 27.11.2019 17:04
Można wybrać się z przyjaciółkami a nawet z mężem 😉
Bardzo dobry film, warty obejrzenia!
Bardzo "cieplutki" film.
Przyjemny film w świątecznej otoczce.
Facetka 26.11.2019 11:16
Ciepły i wzruszający film , polecam
Fajny i lekki film pokazujący prawdziwe losy ludzi przeplatające się z radością i smutkiem. Konsekwencje dzieciństwa w dorosłym życiu.
film super polecam
Stanisław 25.11.2019 09:55
Polecamy każdemu kto nie był jeszcze
Film rewelacyjny. Momentami wyciskacz łez.
Bardzo fajny film. Polecam!
Bardzo wzruszająca historia. Gorąco polecam
Film na pozór lekki łatwy i przyjemny ale tak na pawdę z głębszym przekazem. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film