film

1917

film

1917

1917 - Bilety do kina

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 1917

Film świetny. Byłoby rewelacyjnie, gdyby w tym kinie jednak ktoś dbał o czystość przed seansem. Brudne, pochlapane nieznanymi substancjami siedzenia nie zachęcają do powrotu do takiego kina.
Miłe, kameralne, ale w pełni profesjonalne kino. Bez nachalnych reklam i smrodu popcornu. Po zajęciu miejca w fotelu pozostaje dużo przestrzeni na nogi. W takich komfortowych warunkach można w spokoju kontemplować film. Miejsce zdecydowanie warte polecenia.
Moje gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w pracę kina. Bardzo miła, kameralna atmosfera, świetny i aktualny repertuar oraz łatwość dostępu powoduje, że chętnie z żoną odwiedzamy to miejsce.
kinoman 29.02.2020 09:27
Film wciska w fotel
Rewelacyjny film! Kino też w porządku. Gorąco polecam!
Robert 26.02.2020 08:12
Lubie chodzić do tego kina polecam
Marzena 25.02.2020 22:27
Genialne kino!
bez uwag, ok
Film wzruszający sle ciężki
Film miał być jak szeregowy Rayan ale niestety nie był 😁
Genialny! Efekt zdjęć z kamerą w ruchu rewelacja. Jakby obejrzeć w 3D to uczestnictwo widza w seansie byłoby jeszcze stokroć większe ;) Polecam obejrzeć.
Bardzo dobra organizacja .Bardzo dobry repertuar kina.
Bardzo dobry film, trzymający w napięciu do samego końca.
Rewelacja
Ania i Arek 27.01.2020 09:59

Polecane z kategorii film