film

A potem tańczyliśmy

film

A potem tańczyliśmy

A potem tańczyliśmy - Bilety do kina

Zakochany w tańcu Merab (Levan Gelbakhiani) od najmłodszych lat trenuje w Gruzińskim Balecie Narodowym. Jego jedynym marzeniem jest dostanie się do głównego składu, dzięki czemu będzie mógł wyruszyć w tournée i opuścić konserwatywną Gruzję.
Kiedy jeden z głównych tancerzy zostaje zwolniony i rozpoczyna się rekrutacja na jego miejsce, ten cel wydaje się być na wyciągnięcie ręki.
W tym czasie do zespołu dołącza nowy tancerz, charyzmatyczny i utalentowany Irakli (Bachi Valishvili), który może stanąć Merabowi na drodze.
Wspólne treningi sprawiają, że Irakli staje się nie tylko jego najgroźniejszym rywalem, ale też obiektem pożądania, które może na zawsze przekreślić jego karierę.

Cannes Film Festival 2019 – nominacja do Queer Palm
Szwedzki kandydat do Oscara 2020 w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: A potem tańczyliśmy

Super film ale tylko 2 osoby na sali
Film bardzo interesujący. Zaczynajac od tańca, którego jestem miłośniczką, po nową kulturę, którą kocham poznawać. Film pokazał narodowy taniec, z którego Gruzini są dumni.. coś pięknego! Pokazał ciężka pracę i zawzięcie bohatera, aby zdobyć cel. Oprócz tego widzimy wątek zagubienia swojej tożsamości i wewnętrznej walki. Film zakończył się w taki sposób, ze czekałam na kolejna scenę :) Bardzo polecam !

Polecane z kategorii film