film

ANNETTE

film

ANNETTE

ANNETTE - Bilety do kina

„Annette" to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji Leos Carax zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf") oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska", saga „Gwiezdne Wojny"). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land" i „Moulin Rouge!".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

31.07.2021, 21:15 Kino Kameralne Cafe
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń

Recenzje ANNETTE

Niestety musical to nie mój klimat, film mi się nie podobał. Drugi raz w życiu wyszedłem z kina w trakcie filmu, udało mi się wytrzymać 1h:( Kino Kameralne super, polecam!:)
Film inny od wszystkich dotychczas przeze mnie obejrzanych, ale nie zaciekawił na tyle, aby nie nudzić się na seansie. Mimo dobrej gry aktorskiej nie ujął mnie scenariuszem. Miejscami bardzo wulgarny. Poruszał tematy proste, wszem i wobec oczywiste, więc nie wiem co miało na celu stworzenie tej produkcji. Forma musicalu, też ostatnio modna w filmach nie rzuciła mnie na kolana. Nie wiem jakie będą recenzje krytyków, ale ja drugi raz nie poszłabym na tego typu film. Nie jest to film, który mogłabym polecić przyjaciołom. Jestem rozczarowana tym filmem.
RozczarowanaE 07.07.2021 09:43

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
27.07.2021 11:30

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET