Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

film

Andre Rieu Zatańczymy? retransmisja koncertu z Maastricht

film

Andre Rieu Zatańczymy? retransmisja koncertu z Maastricht

Andre Rieu Zatańczymy? retransmisja koncertu z Maastricht - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

André Rieu zaprasza: włóż buty do tańca!

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

André mówi: Ten rok będzie dla mnie wyjątkowy dzięki graniu muzyki mojego serca: walca. Przyjdź i dołącz do nas przy „Nad pięknym modrym Dunajem” i wielu innych niespodziankach. Chcę zobaczyć wszystkich widzów tańczących w kinach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Andre Rieu Zatańczymy? retransmisja koncertu z Maastricht

Brak recenzji

Polecane z kategorii film