Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Ania z Zielonego Wzgórza

film

Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Film w polskiej wersji językowej – 2D dubbing.
Familijny, prod. Łotwa, reż. Uldis Cipsts, wyk. Rezija Kalnina, Talis Lasmanis, Maria Kulikovskaya, czas 84 min., od 10 lat.
Nowa i spektakularna adaptacja znanej każdemu lektury szkolnej o rudowłosej Ani, która trafia z sierocińca do przybranych rodziców, którzy oczekiwali na chłopca…
Zapraszamy na spotkanie z sympatyczną, rudowłosą Anią, którą wszyscy znamy z pięknych książek autorstwa Lucy Maud Montgomery. A jeżeli ktoś z was jeszcze jej nie poznał to gwarantujemy, że takiej bohaterki nie da się zapomnieć. Ania z Zielonego Wzgórza to wyjątkowa osoba, wulkan młodzieńczej wyobraźni połączony z błyskotliwą inteligencją i prawie nieziemskim uduchowieniem. Jej obecność zmienia życie wszystkich wokół i koloruje codzienność na tysiąc barw i znaczeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.11.2023, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
01.12.2023, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
03.12.2023, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Ania z Zielonego Wzgórza


Jak działają recenzje?
Szukałam w pamięci i nie mogę sobie przypomnieć drugiego tak drętwego filmu, na którym byłam w kinie. Najgorsze, że w prezencie zabrałam też koleżankę, którą rozczytywała się w "Ani.." w dzieciństwie. Dubbing- porażka. Cały film- zero klimatu, budżetowy spektakl raczej, powtarzające się ujęcie smętnego domu, niezależnie od sceny lakoniczny fortepian, beznadziejne zakończenie..., dużo by opowiadać, ale szkoda mi na to czasu. Bardzo wdzięczna książka z ogromnym potencjałem ekranizacyjnym, czego dowiodły naprawdę udane, urokliwe, klimatyczne ekranizacje. Na " Chłopach" byłam 3x i pójdę jeszcze, na niniejszej "Ani..." o jeden raz za dużo. Szczerze odradzam.
Agnieszka 19.11.2023 13:03

Polecane z kategorii film