film

Ból i blask

film

Ból i blask

Ból i blask - Bilety do kina

„Ból i blask” to kilka dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. Autobiograficzne arcydzieło Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa (nagroda dla najlepszego aktora na tegorocznym festiwalu w Cannes).

Salvador Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Wraca myślami do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej dziewiczej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina pierwsze spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń z przeszłości, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ból i blask

Swietna i bezpieczna orgaizacja. Brawa dla Panow obslugujacych imprezę
Świetny film. Wygląda na to, że to ostatni film Almodovara, a szkoda.
Zimno, brak cateringu, leżak raczej niewygodny, film słaby i budzący odruchy wymiotne. Jedyną atrakcją było dla mnie mierzenie temperatury bezdotykowo - zdarzyło mi się po raz pierwszy w życiu.
InhumanRitualMassemord 29.08.2020 09:35
Bardzo miła atmosfera. Przyjemnie spędzony czas.
Bardzo dobry film. Przyjazne, przytulne kino.
Wielkie kino i piękne role
Super film. Spokojny, ciekawy, do przemysleń i momentami do pośmiania się. 2 godziny minęło nie wiadomo kiedy.
Film bardzo mi się podobał. Fajne klimatyczne kino. kawa przed seansem rewelacyjna, można ja zabrać ze sobą na seans. Ciacho do kawy obłędne. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę. POLECAM W 100%!!!
film w moim odczuciu to melanż kolorów, obrazów, muzyki i ogólnie atmosfery. poza scenariuszem, dialogami kryje wiele w drugim planie. wnętrza, meble, ściany, klimat otoczenia. warto zwrócić na to uwagę. wyróżnia się eksplozją barw. miłego seansu ;)
Almadovar i tym razem nie zawiódł. Wspaniałe kreacje A. Banderasa i Penelope Cruz. Jak zwykle u Almadovara wspaniała muzyka. Z wielką przyjemnością obejrzałam ten film.... i do dziś mam go w głowie. Myślę, że ma spore szanse na nominację do Oscara.
wspaniałe kameralne miejsce z duszą i możliwość pysznego kawkowania w trakcie seansu :)
kinomaniak 17.09.2019 14:05
Super, bardzo mi się podobało :)
Dobra miejscówka. Dobry film. Dobra obsługa. Ogólnie dobrze. Tylko trudno trafić z zewnątrz. Zapalcie neon.
Wspaniały film i super fajne kino
Film poruszający dający do myślenia.. zabawny, inteligentny i cholernie życiowy. Polecam każdemu obejrzeć...
Piękny film: o miłości, o przemijaniu, o dzieciństwie, o życiowych wyborach, a przede wszystkim o pogodzeniu się ze światem i z samym sobą. A do tego kadry jak z obrazów!

Polecane z kategorii film