film
Ból i blask

film

Ból i blask

Ból i blask - Bilety do kina

Ból i blask - Gryfino Kino Gryf | Kupuj Bilety Online

„Ból i blask” to kilka dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. Autobiograficzne arcydzieło Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa (nagroda dla najlepszego aktora na tegorocznym festiwalu w Cannes).

Salvador Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Wraca myślami do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej dziewiczej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina pierwsze spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń z przeszłości, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Almadovar i tym razem nie zawiódł. Wspaniałe kreacje A. Banderasa i Penelope Cruz. Jak zwykle u Almadovara wspaniała muzyka. Z wielką przyjemnością obejrzałam ten film.... i do dziś mam go w głowie. Myślę, że ma spore szanse na nominację do Oscara.
wspaniałe kameralne miejsce z duszą i możliwość pysznego kawkowania w trakcie seansu :)
kinomaniak 17.09.2019 14:05
Dobra miejscówka. Dobry film. Dobra obsługa. Ogólnie dobrze. Tylko trudno trafić z zewnątrz. Zapalcie neon.
Wspaniały film i super fajne kino
Film poruszający dający do myślenia.. zabawny, inteligentny i cholernie życiowy. Polecam każdemu obejrzeć...
Piękny film: o miłości, o przemijaniu, o dzieciństwie, o życiowych wyborach, a przede wszystkim o pogodzeniu się ze światem i z samym sobą. A do tego kadry jak z obrazów!

Polecane

Gryfino inne wydarzenia