Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

film

Back to the 90's

film

Back to the 90's

Back to the 90's - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wstęp: 10 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr

Sentymentalny powrót do lat 90. i kina tego okresu. Tego dobrego i trochę gorszego, a nawet przepięknie złego.

W programie:

Ciemna strona Wenus” (1997), reż. Radosław Piwowarski, występują: Anna Przybylska, Agnieszka Wagner, Jan Englert, Paweł Deląg, czas: 88 minut
Ewę – piękną, delikatną, szczęśliwą mężatkę – pewnego dnia odwiedza młodziutka dziewczyna, Suczka, i oznajmia, że jest kochanką jej męża, Maksa. Zszokowana kobieta mdleje, a gdy odzyskuje przytomność, po Suczce nie ma ani śladu. Ewa nie jest pewna, czy to wszystko jej się nie przyśniło, ale od tej pory zaczyna inaczej postrzegać otaczający ją świat – wszędzie widzi seks i zdradę. Tymczasem tajemnicza dziewczyna pojawia się po raz drugi. Teraz Ewa przyjmuje to z radością, gdyż bała się, że popada w obłęd. Umawia się z Suczką i próbuje dowiedzieć, co zafascynowało Maksa w rywalce.

Taranthriller” (1993) reż. Mirosław Dębiński, występują: Marek Kondrat, Hanna Mikuć, Bartłomiej Topa, Dorota Segda
„Taranthriller” to film z pogranicza komedii i dreszczowca, nawiązujący do „Arachnofobii” – znanego horroru amerykańskiego o lęku przed pająkami. Opowiada o docencie biologii, który prowadzi badania nad terapeutycznym zastosowaniem jadu tropikalnych tarantuli. Plotka głosi, że pragnie on uzyskać eliksir młodości. Spokojną pracę i życie rodzinne uniemożliwia mu brak własnego lokum. Po poważnej rozmowie z żoną docent postanawia wynająć mieszkanie w samotnej willi. Jej właścicielką jest ekscentryczna stara panna, która ma ochotę sprawdzić wyniki badań uczonego na sobie. Rodzina docenta z trudem aklimatyzuje się w nowym miejscu. W nocy śnią im się tarantule. Rano w kącie uczony znajduje wylinkę pająka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Back to the 90's

Brak recenzji

Polecane z kategorii film