film

Bad Boy

film

Bad Boy

Bad Boy - Bilety do kina

Reżyseria: Patryk Vega. Wykonawcy: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Zbigniew Zamachowski.

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr został policjantem, dla młodszego Pawła napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola, adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bad Boy

Polecam
Film super. Polecam
Obsługa super! Wszystko przebiegło pozytywnie. Jeśli chodzi o film -strata pieniędzy. Wyszlysmy po 45 minutach. Nie dało się zostać do końca!
Cóż ja mogę powiedzieć..? To jest Vega...
Film super, warty obejrzenia. Polecam 😊
Dramat
Film fajny. Polecam
film ciekawy, wiele się działo, nie nudziłam się
Średnio na jeża, jakoś specjalnie mnie nie porwał
Świetny film !
Najlepszy film Partyka Vegi
Marii 24.02.2020 12:57
Kolejny fajny film Vegi, trzyma w napięciu do końca.
Beata 23.02.2020 20:33
Moja pierwsza wizyta w kinie Len była niezwykle udana. Brak reklam to ogromny plus! Wrócę tam jeszcze. :)
Magda 23.02.2020 09:54
Film świetny jak to Vegi... Polecam
Super film!
Qwerty 23.02.2020 08:38
Gituwa
Rydzu 22.02.2020 14:33
Dobra piątkowa rozrywka.

Polecane z kategorii film