film

Banksterzy

film

Banksterzy

Banksterzy - Bilety do kina

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Banksterzy

Film przedstawiający przekręt z kredytami we frankach.
Film ma w zamyśle działać na prymitywne emocje, traktuje tym samym widza jak idiotę. Przewidywalny i nudny, miałem wrażenie, że oglądam film Vegi.
Film fajny. Ale schody do kina nie odśnieżone tak nie może być!!!
Świetna obsada aktorska. Z jednej strony- scenariusz, w którym została podjęte problematyczne kwestie, z drugiej natomiast- komediowe wstawki oraz niebagatelne, wręcz niespodziewane teksty i żartobliwe kwestie. Z pewnością kiedyś z żoną obejrzymy ponownie. Polecam!
Znakomitym kinem jesteś Ado!. Tam kulturalnych rozkoszy zażywam
Samo życie !
Super kino, fajne miejsce.

Polecane z kategorii film