film

"Beksińscy. Album wideofoniczny"

film

"Beksińscy. Album wideofoniczny"

"Beksińscy. Album wideofoniczny" - Bilety do kina

"Beksińscy. Album wideofoniczny" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Służewski Dom Kultury zaprasza na wspólne obchody 90. rocznicy urodzin malarza i mieszkańca Służewa - Zbigniewa Beksińskiego.

Program imprezy:

piątek, 22 lutego, 19:00

pokaz filmu dokumentalnego "Album wideofoniczny"

Historia wybitnego polskiego malarza - Zdzisława Beksińskiego i jego skomplikowanej relacji z synem Tomkiem - popularnym dziennikarzem muzycznym, cierpiącym na depresję i podejmującym wielokrotnie próby samobójcze. Wstrząsający, dokumentalny dramat rodzinny precyzyjnie zrekonstruowany na podstawie prywatnych, dźwiękowych, filmowych i fotograficznych materiałów z archiwum Beksińskich. Scenariusz oparty na bestsellerowej biografii Magdaleny Grzebałkowskiej. (opis dystrybutora)

reżyseria: Marcin Borchardt

Przed pokazem filmowym będzie można zakupić publikacje książkowe na stoisku księgarni Moda na Czytanie dedykowane życiu i twórczości malarza.

sobota, 23 lutego, 17:00
spotkanie z Wiesławem Banachem - przyjacielem Artysty, historykiem sztuki i Dyrektorem Muzeum Historycznego w Sanoku. Muzeum jest jedynym spadkobiercą oraz wyłącznym posiadaczem pełni praw autorskich do całej spuścizny artystycznej malarza. Link: goo.gl/2zRMD5

Dwudniowe wydarzenie i wystawa stanowią część obchodów 15-lecia powołania Służewskiego Domu Kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacja! Najwyższej jakości wydarzenie. Bardzo emocjonalny odbiór.

Polecane