film

Był sobie pies 2

film

Był sobie pies 2

Był sobie pies 2 - Bilety do kina

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Był sobie pies 2

Super film a także organizacja i obsługa kina samochodowego.
Świetne klimatyczne kino jak za ... dawnych czasów :D
Super film.Spedzilam z synem miło popołudnie.
Ja nie byłem - jak się okazało - na szczęście. Syn poszedł z babcią i popłakał się na seansie. Ja pewnie też bym ryczał :-). Tak go ten film ruszył, że dopiero po długiej rozmowie, kiedy film mi opowiedział i jednocześnie samemu sobie go "ułożył" sprawa trochę "ostygła". Dodam jeszcze, że w domu mam trzy psy i temat "odejścia" psiego przyjaciela jest trudny nawet dla części "dorosłej" naszej rodziny.
Rewelacyjny film. Polecam.
Polecam!
Piękna historia dla małych i dużych dzieci 🙂👍
Świetny film. Prawdziwe kino familijne. Ciąg dalszy losów psa, który miał kolejne zadanie - opiekować się CJ. W sposób zabawny komentowanie świata oczyma czworonożnego przyjaciela i obrońcy. Można było się pośmiać jak i popłakać. Polecam gorąco na jesienne wieczory na wspólne wyjście wraz z całą rodziną.
Cudowny, wzruszający film dla całej rodziny! Warto go zobaczyć!
Czy widziało się pierwszą część czy nie - to nieważne! Polecam każdemu amatorowi wyciskaczy łez :D Film wzruszający szczególnie dla osób wrażliwych na kotakt ze zwierzętami domowymi. Porusza wątek reinkarnacji. Przepłakałam połowę i zamierzam obejrzeć go wielokrotnie!
SafaIntisar 07.10.2019 18:44

Polecane z kategorii film