film

Chłopiec z burzy

film

Chłopiec z burzy

Chłopiec z burzy - Bilety do kina

„Chłopiec z burzy”

Reż. Shawn Seet

Wyk.: Finn Little, Geoffrey Rush, Jai Courtney

Prod. Australia 2019, 99 min

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

CZYTAJ WIĘCEJ

Aida

Aida

(1)

najbliższe wydarzenie
24.09.2021 19:00

bilety od 15.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje Chłopiec z burzy

Film bardzo fajny i dla dzieci i dla dorosłych :) Polecam!
Super film dla rodziny polecam
Film dla całej rodziny Mądry, wzruszający, piękny. Mój 7 letni syn powiedział, że jak do tej pory najlepszy na jakim w kinie byliśmy. Polecam!
Kameralna sala, przypominająca dawne kina z przed lat z klimatem.
Film bardzo ciepły, familijny o ponadczasowym przesłaniu. Warto obejrzeć i choć chwilami 7-latek może nudzić się warto mu pewne sprawy wyjaśnić. Bardzo dobry film.
Film warto obejrzeć.
Wspaniały film edukacyjny dla całej rodziny, my mieliśmy o czym rozmawiać przez cały dzień po obejrzeniu, wiele refleksji i wniosków dla każdego :-) GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
super film Płakałem kilka razy z wzruszenia polecam

Polecane z kategorii film