Co w duszy gra | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

film

Co w duszy gra

film

Co w duszy gra

Co w duszy gra - Bilety do kina

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Film z "przekazem", być może nie do końca zrozumiałym dla małych dzieci. Świetna animacja i dubbing. Do pośmiania i wzruszenia.
Występu nie było ze względu na brak prądu. Informacja o tym fakcie dopiero na miejscu. Pani zaproponowała spektakl w następnym dniu, w ktorym akurat nie mogę. Powiedziała, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy a od jutra lockdown państwowy. Generalnie słabo.
Ciekawa animacja, wzruszająca...
Sandi 17.03.2021 16:20
Przyjemna bajka ładnie zrobiona. Z lekkim humorem . Polecam.
Zadowolony klient 15.03.2021 14:27
Film super z moralem nawet dla doroslych szukajacych jakiegos celu .natomiast nie. do konca dla mladszych dzieci bo go nie zrozumieja z uwagi na tematyke
Piękna bajka pod względem wizualnym, dźwiękowym i ppd względem fabuły. Dająca do myślenia... polecam dla małych ale i dla dorosłych.
super film z przesłaniem. Polecam!!!
Było fantastycznie, kino z klimatem i uprzejmą obsługa.
:)
Mateusz 14.03.2021 18:22
Bajka bardzo wartościowa, polecam każdemu dorosłemu 😀
Film ciekawy, pomysłowy, ładna animacja, fajna muzyka.
Aloiwa1 14.03.2021 12:34
Bajka raczej dla starszych dzieci i dorosłych, młodsze dzieci nie zrozumieją przesłania byłam z maluchami w wieku przedszkolnym i bywało że wogole się nie interesowały. Ja osobiście byłam zadowolona.
Pokaż bez uwag, trochę chłodno w sali ale wystarczy ubrać się ciepło :D
Super film, gorąco polecam!!!
Michal 12.03.2021 08:31
Świetny film! Zupełnie mnie zaskoczył konwencją i bardzo głębokim spojrzeniem na wszystko co przyziemne i zupełnie nieprzyziemne.
Super
Anna 08.03.2021 08:28