film

Corgi, psiak Królowej

film

Corgi, psiak Królowej

Corgi, psiak Królowej - Bilety do kina

Pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer!

Film twórców takich hitów jak „GNOMEO i JULIA”, „ŻÓŁWIK SAMMY” i „MAŁA WIELKA STOPA”.

Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać!

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Corgi, psiak Królowej

Film fajny ale jako rodzicowi nie podobaly mi się trzy wątki. Najpierw kiedy suczka chciala zaciągnąć Rexa do swojej karecy i mialy tam sie odgrywać sceny erotyczne. Drugi watek bylo usiłowanie zabicia rexa czyli przemoc no i ostatni kiedy do schroniska wchodzi mężczyzna z torebka i makijażem. Robienie dzieciom wody z mozgu
Bardzo fajna bajka
Film nie spełnił naszych oczekiwań był niezbyt ciekawy , reklama inaczej , bardziej ciekawie zbudowała nasze wyobrażenie o treści Corgie psiak królowej.
Nieodpowiednia dla małych dzieci, brutalna i momentami niesmaczna. Nie polecam.
Ola 01.04.2019 09:17
Film dość nudny
Niby bilet ulgowy ale doliczone jest prowizja. Trochę słabo. Lepiej i taniej kupować bilet przed filmem.
Film podobał się còrce z jednym wyjątkiem wielki pies ze schroniska był straszny i bała się. Polecam ale nie dla małych dzieci
Nowa sala CKiS to nowe standardy i audiowizualne doznania. Film również świetnie wpasował się w ten klimat i z przyjemnością się go oglądało. POLECAM !
Super film, dla dzieci jak i dla dorosłych. Polecam
żarty w filmie nieodpowiednie dla dzieci, dużo przemocy
Bardzo fajnie zorganizowany pokaz filmowy. Polecam biletomatu.pl
annamareksciubel@gmail.com
Warty obejrzenia. Smutny.
Bardzo fajna bajeczka ze świetnym dubbingiem.
Super film dla całej rodziny!
Przy opisie filmu_bajki w internecie nie znalazłam informacji jak długo trwa i od ilu lat dzieci mogą ją oglądać. Podczas reklam przed seansem było za głośno.

Polecane z kategorii film