film

Córka trenera

film

Córka trenera

Córka trenera - Bilety do kina

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Córka trenera

Film mi się podobał. Kino: fajne, nowe, dobry repertuar. Poproszę aby mniej zdradzać treści filmu podczas omawiania na początku. Czy macie swoje miejsca parkingowe? Miałem problem z postawieniem pojazdu.
Świetny film. Niezwykle interesujący, kino drogi. Historia Ojca i Córki pokazana w świetny, zawiły sposób. Córka trenera - POLECAM.
Bawiłam się fantastycznie, polecam:)
Bardzo dobry film. Godny polecenia. Gra aktorska mistrzostwo świata .

Polecane z kategorii film