film

Couch Connections - pokaz specjalny

film

Couch Connections - pokaz specjalny

Couch Connections - pokaz specjalny - Bilety do kina

Zapraszamy na specjalny pokaz filmu dokumentalnego "Couch Connections".

Couchsurfing to serwis internetowy, dzięki któremu można zaoferować darmowe zakwaterowanie lub znaleźć użytkowników oferujących nocleg we własnym domu lub mieszkaniu w wielu miejscach świata. Został założony na przełomie 2002 i 2003 roku przez Amerykanina Caseya Fentona. To również idea oraz sposób taniego podróżowania.

W świecie pełnym barier, budowanie mostów pomiędzy kulturami wiąże się często ze strachem, niepewnością i czasami nawet z odrzuceniem. Dlatego właśnie powstał ten film: pokazuje on, że wystarczy otworzyć się na ludzi aby zbudować piękne nowe przyjaźnie.
Dlaczego by nie zacząć od dzielenia się czymś osobistym? Dlaczego by nie zacząć od zaproszenia obcych ludzi do naszego salonu, żeby porozmawiać, pośmiać się i wymienić doświadczeniami?
Wszystko to nie ruszając się z kanapy!

Głównymi bohaterami filmu są uczestnicy Couchsurfingu
"Moi gospodarze nie mogli być bardziej różnorodni, od 21-latka mieszkającego w akademiku, przez trzypokoleniową rodzinę, nudysty na Manhattanie, aż do osoby transpłciowej w Bangkoku." - mówi Christoph, który zrealizował ten film podróżując po świecie korzystając z uprzejmości ludzi, których poznawał przez Couchsurfing.

Bilety w cenie 20 zł
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

UWAGA!
Film w języku angielskim, bez polskich napisów!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Couch Connections - pokaz specjalny

Brak recenzji

Polecane z kategorii film