film

Czyściec

film

Czyściec

Czyściec - Bilety do kina

W czasie wizyty u znajomych, Fulla Horak poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowych poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty. Pewnej nocy, pogrążona w modlitwie Fulla doświadcza objawienia. Ukazuje się jej Magdalena Zofia Barat – zmarła 70 lat wcześniej założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca. To pierwsza z dusz Świętych Opiekunów, które będą nawiedzać mistyczkę. Kolejne, w tym Jana Bosko, Teresy od Dzieciątka Jezus czy Joanny d’Arc, odkryją przed kobietą niezwykłą wiedzę na temat nieba, piekła i czyśćca. Wszystkie te doświadczenia Fulla opisze w swojej książce „Piękna Pani” w rozdziale „Zaświaty”. A zawarta w niej mądrość wykroczy poza czas i przestrzeń, łącząc w jedno duchowe doświadczenia Fulli oraz objawienia świętego Ojca Pio, błogosławionego Ojca Stanisława Papczyńskiego i świętej Faustyny Kowalskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czyściec

Zachęcam do obejrzenia filmu. Myślę że warto aby każdy obejrzał ten film, ale chwilę zastanowić się nad swoim życiem, czy oby napewno zmierzamy we właściwym kierunku. Warto obejrzeć
Gratuluję odwagi! Wartościowy film, polecam wszystkim. Warunki oglądania komfortowe, cena biletu aż śmiesznie niska - tylko 10 zł.
Film ciekawy dający do zastanowienia się nad swoim życiem
Dobry film, dobre zdjęcia i muzyka.
taki se ten film. to dokument raczej nie do kina
rozpędzony budzik 01.03.2021 11:13
Na czas postu idealny
Film bardzo poruszający, zmienił moje podejście do wielu spraw. Bardzo rzetelnie zrobiony. Każdy powinien go obejrzeć.
Słaba jakość projekcji. Wyświetlały się plamy. Treść filmu dobra ****

Polecane z kategorii film