film

Dwóch Papieży

film

Dwóch Papieży

Dwóch Papieży - Bilety do kina

W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Dwóch Papieży

Bardzo fajny film i mało reklam. Przeszkadzało mi jedynie to że panowie którzy opuszczali film zbyt głośno rozmawiali i było ich słychać jak się siedziało w ostatnich rzędach.
Warto obejrzeć! Z filmu wylania piękna osobowość obecnego Papierza. Film cały czas balansuje na pograniczu miedzy tym co ludzkie a co Boskie. Ciekawe wątki, dialogi, fakty z życia. Film napawa refleksją i dystansem do rzeczywistości.
Świetny film.
Film trzymający w napięciu pomimo, że akcja jest oparta na dialogu 2 aktorów. Doskonały.
Rzadko zdarza się taki film! Dwie ważne osoby dzisiejszego świata pokazane w całym dramatyżmie ich życia, a przy tym w sposób głęboko ludzki i z wspaniałym poczuciem humoru. Role głównych bohaterów rewelacyjne, godne Oscarów!!!
Bardzo dobry film.Zdecydowanie polecam.
Rewelacja! Szkoda, że tylko trzy seanse ...
Nie wiadomo co jest prawdą a co fikcją ukazujacą papieża Franciszka w złym świetle. Troszkę usypiajaca fabuła.
Dobry film. Nieco przyblizyl zyciorys Papieza Francisza.reszt kwesti poruszona pobieznie.
bardo wzruszył mnie ten film. ciekawe kulisy zmiany papieża i jak do niej mogło dojść.
Bardzo kameralne i nastrojowe miejsce. Możliwość zakupienia i spożycia kawy lub herbaty w czasie seansu to dodatkowy atut miejsca. Polecam
Świetny film w miłym klimacie.dużo wiedzy , przybliżenie wielkich postaci. Dobrze się czuję. Inii, wielcy tacy podobni do nas mniejszych..mk

Polecane z kategorii film