film

Drive my car

film

Drive my car

Drive my car - Bilety do kina
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Dwa lata po niespodziewanej śmierci żony Yusuke Kafuku (Hidetoshi Nishijima), znany aktor teatralny i reżyser, otrzymuje propozycję wyreżyserowania spektaklu "Wujaszek Wani" na festiwalu teatralnym w Hiroszimie. Tam poznaje Misaki Watari (Tôko Miura), małomówną młodą kobietę wyznaczoną przez organizatorów festiwalu do roli szofera jego ukochanego czerwonego Saaba 900. W miarę zbliżania się premiery produkcji, rośnie napięcie wśród obsady i ekipy oraz między Yusuke i Koji Takatsukim, przystojną gwiazdą telewizyjną, która była w niechcianym związku ze zmarłą żoną Yusuke. Zmuszony do konfrontacji z bolesnymi prawdami wyniesionymi z przeszłości, Yusuke zaczyna – z pomocą swojego kierowcy – mierzyć się z nawiedzającymi go tajemnicami pozostawionymi przez jego żonę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Drive my car

Pod wrażeniem ! Najpierw przeczytałam opowiadanie, później obejrzałam film. Absolutnie film przerósł moje oczekiwania.
Adzik 11.04.2022 09:28
Już tydzień po rozdaniu Oscarów można było obejrzeć w Pruszkowie „Drive my car”, nagrodzony statuetką w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Wspaniale, że repertuar CKiS oferuje dostęp do ambitnego, artystycznego kina!
Sonia 06.04.2022 09:19
Film świetny, ale nieco za długi. Dałoby się to samo w nieco krótszym czasie opowiedzieć. Daje jednak doskonały wgląd w mentalność Japończyków. Wielowarstwowy i mocno dramatyczny.
Claudius 21.03.2022 08:51
To był miło spędzony czas i bardzo dobry film.
Zuzanna 18.03.2022 09:32

Polecane z kategorii film