film

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają

film

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają - Bilety do kina

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seanse z okazji Dnia Dziecka. Dla młodszych i nieco starszych widzów odbędą się projekcje animowanej bajki pt. „Pszczółka Maja: miodowe igrzyska”. Seanse kreskówki z popularną pszczółką zaplanowano na sobotę, 1 czerwca o 15:30 i 17:00.

Propozycja Pegaza to druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Bilety w cenie 10 zł są już do nabycia w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Zdjęcie: Monolith Films

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dzień Dziecka z Pszczółką Mają

Brak recenzji

Polecane z kategorii film