Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Dziewczyńskie historie

film

Dziewczyńskie historie

Dziewczyńskie historie - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Dziewczyńskie historie
reż. Aga Borzym, Polska 2023, 60’, oryginalna wersja językowa, dokument
9–∞

11-letnia Jagoda i 13-letnia Zuzia to najlepsze przyjaciółki z osiedla. Obydwie zaczynają dojrzewać, a miesiączka, zmieniające się ciało, chłopaki i plany na przyszłość to główne tematy ich rozmów.

Nie ma nic lepszego niż czas spędzony z przyjaciółką! Wspólne nocowanki w ogrodzie pod gołym niebem i godziny spędzone na podwórku – nikt nie zrozumie nas tak dobrze jak ona, a w dodatku można z nią porozmawiać o wszystkim. O pierwszych miłościach i relacjach z rodzicami. O postrzeganiu własnego ciała i nadchodzącej pierwszej miesiączce. O szkole i obowiązujących w niej dziwnych zakazach i nakazach. Jagoda i Zuzia są szczere, pełne pozytywnej energii i gotowe zawojować świat! Ten ciałopozytywny i odwstydzający film opowiada o tym, jak to jest być dorastającą dziewczyną, a od rozmów dwóch charyzmatycznych bohaterek nie można się oderwać.

Czy wiesz, że… przeciętna kobieta zużywa aż 11 400 podpasek przez całe swoje życie? Jednak nie wszystkie osoby menstruujące lubią ich używać, niektóre wolą tampony lub kubeczki menstruacyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Dziewczyńskie historie


Jak działają recenzje?
Fajny film dla dziewczyn, które stają się nastolatkami. Córka zadowolona :)
Joanna 02.10.2023 09:14

Polecane z kategorii film