film

Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

film

Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

Ella Fitzgerald. Just One of Those Things - Bilety do kina

Występują: Ray Brown Jr. (syn Elli Fitzgerald), Tony Bennett, Jamie Cullum, Patti Austin, Itzhak Perlman, Andre Previn, Smokey Robinson i in.

Ella Fitzgerald. Just One Of Those Things - wokalistka miała zaledwie 15 lat kiedy w roku 1934 wygrała konkurs talentów w Teatrze Apollo w Harlemie. Od tego momentu jej życie stało się drogą na nieosiągalny dla innych wokalistów szczyt. W filmie pokazane są niepublikowane dotąd zdjęcia i wywiady, z których wyłania się obraz Elli jakiej nie znał świat - zamyślonej, zabawnej, rodzinnej, umiejącej postawić na swoim. Dokument przypomina także mniej znane fakty, pokazując Artystkę walczącą o prawa obywatelskie Czarnych w czasach rasizmu oraz pokazuje dylematy z jakimi mierzyła się przez całe swoje życie: głód występów pomieszany z nieustanną tęsknotą za życiem rodzinnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ella Fitzgerald. Just One of Those Things

Byłam zachwycona produkcją oraz klimatem panującym w obiekcie. Przytulna, kameralna sala kinowa i piękny wystrój kawiarnii. Pojawiły się małe problemy techniczne na początku seansu, ale zostały natychmiastowo rozwiązane. Na pewno wrócę :)
Bardzo klimatyczne wnętrze. Wygodne krzesla. Film po okolo 1 min byl zatrzymany I puszczony drugi raz- ustawienia wymagaly poprawki, gdyż napisy nie miescily sie w kadrze. Obsluga usmiechnieta I pomocna.
Film świetny, refleksyjny. Oczywiście największa w tym zasługa muzyki Elli - kwintesencja piękna. Sporo ciekawostek na jej temat. Co do miejscówki - eleganckie miejsce. Spokojnie, skromnie, klimatycznie, kameralnie, przyjacielsko - idealne warunki do zatopienia się w takim filmie jak Ella Fitzgerald. One Of Those Things. Polecam też na inne filmy - warto wspierać takie miejsca.

Polecane z kategorii film