film

Emotki. Film

film

Emotki. Film

Emotki. Film - Bilety do kina

Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Emotki. Film

Film na wiek od 7 lat, całkiem ciekawa fabuła.
Film fajny dzieci zadowolenie
Dzieciaki dobrze się bawiły. Polecam.
Bajka super, cena za bilet też bardzo fajna, jednak miejsca siedzące w MOK w Policach dla dorosłych nie nadają się na sens ponad godzinny. Plecy wszystkich wokół bolały.
film całkiem niezły można się wybrać z dziećmi.
super - dzieci były zadowolone
Dla dzieci odpowiedni. Wesoły, pokazujący wartość prawdziwego przyjaciela.
rewelacja
Film "Emotki" bardzo dobry - podobał się zarówno mi, jak i moim dzieciom. Za to daję 5 gwiazdek. Pomysł na kino objazdowe w mniejszych miejscowościach - super. Na naszym seansie było ok. 100 osób, myślę że na pozostałych filmach wyświetlanych tego dnia było podobnie, a w innych miejscach też z pewnością dopisuje frekwencja. Za to również 5 gwiazdek. Wyświetlenie przed głównym filmem dodatku-niespodzianki z bohaterami z Transylwanii - fatalne. Nie chcę, żeby moje dzieci oglądały kreskówki z wampirami śpiącymi w trumnie i biegającymi kościotrupami. Niestety tu nie miałem żadnego wpływu na to, co zobaczą, nie było na ten temat żadnej informacji przed imprezą. Za to -1 gwiazdka. Razem średnia ocena to 3 gwiazdki.
Było super
emotkFUN 22.10.2017 12:17
bajka bardzo sie podobała gorąco polecam
joanna 19.10.2017 12:16

Polecane z kategorii film