film

FATIMA (2020)

film

FATIMA (2020)

FATIMA (2020) - Bilety do kina

Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych. Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im przepowiednie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła.
Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: FATIMA (2020)

Znam tą historię ale mogę wciąż i wciąż. Po za tym kino Ok.pan sprawdzający biety bardzo miły i pomocny .miło spędziłam wieczór. Pozdrowionka.
Cudowny film, szczerze polecam
Super film. Polecam ...
Film przepiękny, dużo scen wzruszających. Polecam gorąco.
Piękny film
Bardzo polecam! Film bardzo poruszający, zostaje w głowie i sercu na dłużej.
Piękny, przejmujący film. Wzruszający, prawdziwy.
Wszystko ok
Było super
Małgorzata 11.10.2021 09:14
Film cudny. Polecam
Film warty obejrzenia! Polecam 🙂

Polecane z kategorii film