Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

film

Filmowa Premiera Miesiąca: ENNIO 22.09

film

Filmowa Premiera Miesiąca: ENNIO 22.09

Filmowa Premiera Miesiąca: ENNIO 22.09 - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również uwielbiana przez międzynarodową publiczność legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®.

„Ennio” jest żywiołowym portretem geniusza, nakreślonym przez wiernego przyjaciela i znakomitego reżysera. Giuseppe Tornatore zaprasza nas w wyjątkowo osobistą podróż po prywatnym i artystycznym życiu wspaniałego kompozytora. Towarzyszą nam w niej wspominający go artyści i reżyserzy, tacy jak Bernardo Bertolucci, Clint Eastwood, Bruce Springsteen, Quentin Tarantino, John Williams czy Wong Kar Wai, ale przede wszystkim wtóruje nam niezapomniana filmowa muzyka Mistrza. W końcu, historia jego życia to historia kina.

„Ennio” to prezent dla fanów utworów Morriconego i wszystkich produkcji, do których stworzył niepowtarzalną muzykę. Przeżyj głębokie filmowe doznanie pod batutą Mistrza!

Reżyseria: Giuseppe Tornatore
Obsada: Bernardo Bertolucci, Clint Estwood, Wong Kar-Wai, Terrence Malick, Ennio Morricone, Quentin Tarantino, John Williams, Hans Zimmer
Kategorie: dokumentalny
Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 156 min.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Filmowa Premiera Miesiąca: ENNIO 22.09

Brak recenzji

Polecane z kategorii film