Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad

film

InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad

InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kanoyama. Ostatni dzień

Historia opowiada o ostatnim dniu rozwodzącej się pary mieszkającej w Zushi, małym mieście położonym 60 km od Tokio. Gdy żona stara się, by ostatni dzień szybko przeminął, mąż zaprasza ją na spacer. Spacerują osobno w ciszy, ale w celu pozostawienia dobrych wspomnień ostatniego dnia zaczynają rozmawiać. Jednak im bardziej się do siebie zbliżają, tym bardziej zdają sobie sprawę, że to już jest koniec.

Kompas

Gdy Tsuki, 10-letnia dziewczynka, traci kotkę Mimi, która była z nią odkąd tylko pamięta idzie na cmentarz i chłodno wpatruję się w dym z krematorium. Nagle nad brzegiem spotyka dziwną istotę, która przypomina kota wyglądającego jak Mimi. Zdezorientowana Tsuki słyszy jak kot mówi do niej: „Już dobrze, zaprowadzę cię do domu”, po czym łapie dziewczynkę za rękę i razem wyruszają w podróż.

Śpiący owad

Kanako Seri jest gitarzystką w trzyosobowym zespole. Na próby dojeżdża autobusem, w którym pewnego razu słyszy fascynującą melodię nuconą przez starszą panią. Zaintrygowana, postanawia nie wysiadać i jedzie do ostatniego przystanku. Po drodze doświadcza niezwykłych rzeczy wraz z pasażerami wsiadającymi i wysiadającymi z autobusu. Okrywa, że może mieć dar, jak i to że inni też mogą posiadać niezwykłe umiejętności.

Filmy wyświetlanye z angielskimi napisami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii film