film

Fritzi - przyjaźń bez granic

film

Fritzi - przyjaźń bez granic

Fritzi - przyjaźń bez granic - Bilety do kina
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ato 1989. Niemcy podzielone są na dwie części. Dwunastoletnia Fritzi tęskni za przyjaciółką, która przebywa na zachodzie kraju. Dziewczyna już wkrótce przekona się, czym jest pokojowa rewolucja oraz siła lojalności.

Przyjaciółka Fritzi – Sophie – wyjeżdża na wakacje za granicę, powierzając jej pod opiekę ukochanego pieska o imieniu Sputnik. Jednak jesienią Sophie nie wraca do szkoły – zostaje w zachodnich Niemczech. Pozbawiona swojej najlepszej przyjaciółki, Fritzi przypadkowo trafia na demonstrację. Widzi wokół siebie ludzi, którzy chcą zmienić swój kraj na lepsze. Zainspirowana nietypową sytuacją wpada na sprytny pomysł: musi pomóc Sputnikowi odnaleźć Sophie bez względu na okoliczności. Z pomocą kolegi z klasy spróbuje przekroczyć pilnie strzeżoną granicę. Wszystko, by pomóc przyjaciółce!

Ten wzruszający film dla całej rodziny to wierny historycznie obraz minionej epoki, w której pokojowe demonstracje zmieniły świat. Poruszająca i wyjątkowa w formie animacja opowiada o zawirowaniach historii z perspektywy młodych ludzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Fritzi - przyjaźń bez granic

Niestety nie bylam z synem. O tym że nie mogę dowiedzialam się dzień przed wydarzeniem. Jednak nie moglam zwrocić biletów. Kiepsko.
B i F 27.07.2021 12:13

Polecane z kategorii film