film

Hiszpański romans

film

Hiszpański romans

Hiszpański romans - Bilety do kina

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowo poznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

01.02.2022, 20:00 Teatr Elektryczny
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
02.02.2022, 20:00 Teatr Elektryczny
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
03.02.2022, 19:00 Teatr Elektryczny
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Hiszpański romans

Jednak Allen chyba wyczerpał pomysły na film.
Lekki, zabawny film z masą odniesień do klasyków kina. Tematy i motywy jak zwykle u W. Allena, ale jeśli ktoś lubi, to będzie zadowolony. Jako dodatkowy bonus - słońce Hiszpanii, idealne na polskie styczniowe popołudnie.
Bardzo stary Woody Allen dzieli się swoimi refleksjami o dawnym kinie. Nużące i bez klimatu
Urocze plenery, pięknie uchwycona Baskonia, bardzo Allenowy film. Wyszedłem zadowolony i polecam!
5 gwiazdek za film. Za organizację 1 gwiazdka - pełna sala, nie zachowane środki ostrożności, brak sprawdzania certyfikatu szczepień, brak reakcji na ludzi bez maseczek.
całkiem fajna, lekka komedia. Allen od lat robi takie same filmy, ale jak ktoś lubi - będzie zadowolony. Podobał mi się pomysł na głownego bohatera - czlowieka "straconego", pełnego neuroz, przestraszonego życiem, który w kilka dni zaczyna rozumieć, co się z jego życiem dzieje. Kilka udanych dowcipów.
Bardzo klimatyczne miejsce

Polecane z kategorii film