film
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

film

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! - Bilety do kina

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

[opis dystrybutora kino]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo udany sequel komedii francuskiej z 2014 roku.Twórcom udało się zebrać wszystkich aktorów z pierwszej części, którzy znów w zabawny sposób potrafili ukazać życie w dzisiejszej multikultorowej Francji.Ze wszech miar godny polecenia film komediowy o nie łatwych relacjach w wielonarodowym społeczeństwie.
ernest76 17.08.2019 00:10
Rewelacyjny film👍!!
Impreza nie odbyła się. Na miejscu dowiedzieliśmy się że Kino Kameralne Cafe nie ma filmu, który powinno pokazać. Zaproponowano wybór kilku filmów. Przyszłam na komedię a miałam oglądać dramat. Po dłuższych negocjacjach udało nam się odzyskać pieniądze i wyjść. Film obejrzeliśmy w Heliosie. Wyświetlono go tam zgodnie z planem. I tam tez pójdziemy na kolejny. A chcieliśmy wspierać małe kina...

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane