film

Inni ludzie

film

Inni ludzie

Inni ludzie - Bilety do kina
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Inni ludzie" to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator (Fabijański).

Na pierwszy rzut oka Kamil (Beler) i Iwona (Bohosiewicz) nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka (Kalita), żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię (Koleśnik), ale wciąż mieszka z matką (Kawka) na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

31.05.2022, 19:00 BSCK - kino Zdrój
2D
 KUP BILET
2D

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Inni ludzie

Film nam się bardzo podobał. Mocny, ważny ze świetną muzyką.
Hasia 04.04.2022 21:47
Świetny film jeden z takich filmów który wbija w fotel.
Mariusz 22.03.2022 20:58
Nie podobał się, cały czas rapowanie, śpiewanie, puenta bez sensu, najgorszy film na jakim byliśmy, wyszliśmy po 50 minutach. Nie polecam..
Anika 19.03.2022 10:11

Polecane z kategorii film